Eleccions municipais 99

O teu concello
Candidaturas
Intencion de voto
Linha directa
- Xosé A. Sanchez Bugallo (PSdeG-PSOE)
- Dositeo Rodríguez Rodríguez (PP)
- Encarna Otero (BNG)

Noticias anteriores

Especial Eleccions

Candidaturas por Santiago

PP | PSdeG- PSOE | BNG | EU-IU | DG | Esq. de Galicia os Verdes | Independientes de Santiago


- Candidatura do PARTIDO POPULAR (PP)

Programa do PP para Santiago

1.-DOSITEO RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
2.-MARÍA MARTA ÁLVAREZ MONTES
3.-TOMÁS RIVAS LLAVERO (Independente)
4.-PERFECTO YEBRA MARTUL-ORTEGA
5.-JESÚS CARLOS PAMPÍN RÚA
6.-JOAQUÍN CEBREIRO NIEVES
7.-JOSÉ CASTRO GIGIREY
8.-CARLOS ABELLÁN RUIZ (Independente)
9.-AURORA LAMAS LÓPEZ (Independente)
10.-CARLOS AMADOR PILLADO VIÑA
11.-ENRIQUE FERNÁNDEZ OTERO
12.-EVARISTO BEN OTERO
13.-CARLOS MANUEL VARELA ULLA (Independente)
14.-EMILIO DOMÍNGUEZ PICÓN
15.-MANUEL CASTIÑEIRAS SÁNCHEZ (Independente)
16.-MARÍA JESÚS REBOREDO CALVO (Independente)
17.-EDUARDO EMILIO PAZ SANTASMARINAS
18.-JULIA DIÉGUEZ PAZ (Independente)
19.-MARÍA DEL CARMEN PEREIRAS SANTOS
20.-MARÍA LUISA GARCÍA MARQUÉS (Independente)
21.-DAVID MANUEL ROSENDO DOMÍNGUEZ LEMA
22.-JUAN ANTONIO SUÁREZ QUINTANILLA (Independente)
23.-ESTEBAN CEINOS REY
24.-RAMÓN CAJIDE MONTERO
25.-GERARDO FERNÁNDEZ ALBOR
Suplentes:
1.-MANUEL ÁNGEL OTERO RAÑA
2.-VICENTE JAIME SOTELO GONZÁLEZ
3.-ALEJANDRO SÁNCHEZ-BRUNETE VARELA

- Candidatura do PSdeG - PSOE

Programa do PSdeG-PSOE para Santiago

1.-XOSÉ ANTONIO SÁNCHEZ BUGALLO
2.-LUIS MARÍA TOJO RAMALLO
3.-MARÍA TERESA GARCÍA-SABELL TORMO
4.-LUIS PASIN LIÑARES (Independente)
5.-FRANCISCO ANTONIO CANDELA CASTRILLO
6.-JOSÉ ÁNGEL BAQUEIRO CANABAL
7.-MARÍA DEL MAR BERNAL RIVAS
8.-CARLOS NIEVES VICENTE
9.-BERNARDINO HIGINIO RAMA SEOANE
10.-MARTA ÁLVAREZ-SANTULLANO FERNÁNDEZ-TRIGALES (Independente)
11.-ADELAIDA NEGREIRA RIVEIRO
12.-MARÍA DELFINA LOSA GARCÍA
13.-JOAQUÍN LUCAS BUERGO DEL RÍO
14.-ANA MARÍA PENAS SEOANE (Independente)
15.-MARÍA ESPERANZA MERCEDES CASAS REGUEIRO
16.-JOSÉ LUIS MOURE LÓPEZ
17.-JULIO POMBO ROMERO
18.-ANTONIO POMBO SÁNCHEZ (Independente)
19.-JOSÉ MANUEL VILLANUEVA PRIETO (Independente)
20.-ANTONIO EMILIANO CAMPOS BEIRO
21.-GONZALO CALZADILLA MARTÍN
22.-SERVIO PUENTE FERNÁNDEZ
23.-MARÍA AUSENCIA ISABEL TOMÉ MARTÍNEZ DE RITUERTO (Independente)
24.-CARLOS PAJARES VALES (Independente)
25.-ISAAC DÍAZ PARDO (Independente)
Suplentes:
1.-MARÍA TERESA REGÚLEZ BLÁZQUEZ
2.-MARÍA OLGA MÉNDEZ RODRÍGUEZ
3.-FERNANDO CODURAS ORERA


- Candidatura do BLOQUE NACIONALISTA GALEGO (BNG)

Programa do BNG para Santiago

1.-MARÍA ENCARNACIÓN OTERO CEPEDA
2.-NÉSTOR REGO CANDAMIL
3.-XOAQUÍN MARÍA FERNÁNDEZ LEICEAGA
4.-XOSÉ MANUEL IGLESIAS IGLESIAS
5.-MANUEL PORTAS FERNÁNDEZ
6.-MARÍA GORETTI SANMARTÍN REY
7.-ÓSCAR FERNÁNDEZ REFOJO
8.-JOSEFINA ELVIRA CIENFUEGOS LÓPEZ (Independente)
9.-FRANCISCO TORRENTE LÓPEZ (Independente)
10.-MARÍA JOSÉ AGRA ROMERO
11.-AURORA PEREIRA CARBALLO
12.-JESÚS BERNARDO OTERO COSTAS
13.-LUÍSA MARÍA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ
14.-ÍGOR ÁLVAREZ LUGRÍS
15.-DUARTE CRESTAR PENA
16.-ANTONIO DE PADUA PÉREZ CASAS
17.-SANDRA MARÍA MOSQUERA FERREIRO
18.-CAMILO REGUEIRO LÓPEZ
19.-MARÍA BELÉN VARELA SUANZES-CARPEGNA
20.-JOSÉ LUIS BELLO TURNES (Independente)
21.-MARÍA ROSA ÁLVAREZ PRADA
22.-SILVIA MARÍA BECERRA ALDREY
23.-JESÚS DE LA FUENTE BLANCO
24.-ENRIQUE FRANCISCO DE PAULA RÍOS PANISSE
25.-GUSTAVO DOCAMPO OTERO
Suplentes:
1.-MARIO RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
2.-MIGUEL VILARIÑO LORENZO
3.-FRANCISCO MANRIQUE GONZÁLEZ RODRÍGUEZ


- Candidatura de ESQUERDA UNIDA-IZQUIERDA UNIDA (EU - IU)

1.-RUBÉN PÉREZ CORREA
2.-HERMINIO BARREIRO RODRÍGUEZ
3.-CARME RODRÍGUEZ REY
4.-JUAN JOSÉ TURNES SANTO
5.-JOSÉ MANUEL MÁRQUEZ ÍAZ
6.-MARTA MARROQUÍN TRAVIESO
7.-XOSÉ ANTÓN GARCÍA FERREIRO
8.-RAMIRO SANTALICES MARTÍNEZ
9.-LAKSMY IRIGOYEN REGUEIRO
10.-RAFAEL ARAÚJO ÁLVAREZ
11.-CARMEN OLIVA MURO
12.-JOSÉ ÁNGEL DÍAZ PÉREZ
13.-MARÍA JULIANA BARBOSA SÁNCHEZ
14.-ANTONIO CARLOS GONZÁLEZ RODRÍGUEZ
15.-MARÍA JULIA FERREIRO CAMPOS
16.-ANTONIO CALVACHE PÉREZ
17.-DOMINGA MOLEDO MANEIRO
18.-MIGUEL ÁNGEL DURÁN ASENSIO
19.-CONCEPCIÓN LUISA GÓMEZ RUIZ-MATAS
20.-FRANCISCO FLORENCIO DE CAL POSE
21.-JOSÉ FERNÁNDEZ LISTE
22.-MIGUEL ENRIQUE CASTRO OTERO
23.-LUIS CARLOS GÓMEZ RUIZ-MATAS
24.-OLGA PARRO LÓPEZ
25.-ANTONIO FERNÁNDEZ MÍGUEZ
Suplentes:
1.-MARÍA LUZ MASET CATALÁ
2.-NICOLÁS CARMONA TORRES
3.-JOSÉ MARÍA TUBÍO PIÑEIRO


- Candidatura de ESQUERDA DE GALICIA - OS VERDES

1.-RAMÓN MARÍA MEDINA GONZÁLEZ-REDONDO
2.-MARÍA LOURDES DÍAZ SÁNCHEZ
3.-MARÍA CONCEPCIÓN LAGO PIÑEIRO
4.-ARTURO REGUERA LÓPE
5.-AMALIA DÍAZ SÁNCHE
6.-CONSTANTE GARCÍA FERREIRO
7.-JOSÉ MIGUEL SOUTO BAYARRI
8.-MARÍA SOLEDAD VILAS SÁNCHEZ
9.-ARTURO BALTASAR SUÁREZ VARELA
10.-JOSÉ MANUEL RIVAS ÁLVAREZ
11.-MARÍA DEL ROSARIO ARIAS CASTELLS
12.-MANUEL RODRÍGUEZ MACEIRA
13.-MARÍA DOSINDA PEREIRA MATO
14.-MIGUEL ÁNGEL ALCARAZ GARCÍA
15.-ÁNGEL EZAMA FERNÁNDEZ
16.-JESÚS VIQUEIRA RÍO
17.-MANUEL POMBO GARAZO
18.-MIGUEL ANTONIO DEL RÍO VÁZQUEZ
19.-VICENTE GONZÁLEZ MONTOTO
20.-MARÍA DE LOS DOLORES FERNÁNDEZ NANTES
21.-XOSÉ MANUEL FERNÁNDEZ VÁZQUEZ
22.-ENRIQUE NEGUERUELA CORTÉS
23.-JUAN MARIÑAS LISTE
24.-CARLOS VÁZQUEZ GONZÁLEZ
25.-JOSÉ SABEL OTERO
Suplentes:
1.-JOSÉ RODRÍGUEZ CORZO
2.-LOIS ANTÓN BARTOLOMÉ BRIZUELA
3.-FRANCISCO JIMÉNEZ CORPAS


- Candidatura de INDEPENDIENTES DE SANTIAGO

1.-MARÍA DEL CARMEN FAJARDO FERNÁNDEZ
2.-ANTONIO VILLAR LÓPEZ
3.-MATEO REY GARABAL
4.-VIRGINIA PENA TRIGO
5.-ANDRÉS GONZÁLEZ SUÁREZ
6.-MARÍA LEONOR BEIROA REY
7.-JOSÉ RAMÓN BLANCO CALVO
8.-JOSÉ ALVARELLOS TRABAZO
9.-JUAN CARLOS SEOANE MOS
10.-MARÍA TERESA PIÑEIRO LIMERES
11.-JOSÉ SANMARTÍN DARRIBA
12.-DAVID VÁZQUEZ MOLDES
13.-MARÍA MERCEDES CANALES SEGADE
14.-SANDRA MARÍA PEREIRA PENA
15.-JUAN FRANCISCO IGLESIAS OTERO
16.-DAVID VILLA PIÑEIRO
17.-MÓNICA MARÍA MUÍÑOS ORJALES
18.-MARÍA CELIA PEREIRA PENA
19.-JOSÉ MANUEL GARCÍA SAAVEDRA
20.-JOSÉ MARÍA MALLÓN CODESIDO
21.-JOSÉ MÉNDEZ MÉNDEZ
22.-LUIS PREGO FAJARDO
23.-ESTHER DEL RÍO LÓPEZ
24.-RUBÉN HORACIO LAGO BORGHESE
25.-CARLOS PEREIRA FERNÁNDEZ
Suplentes:
1.-MARÍA CELINA ROMERO CASTRO
2.-CARMEN VILOUTA PAZOS
3.-BENITO SAAVEDRA PITA


- Candidatura de DEMOCRACIA GALEGA

1.-MARÍA SIERRA RODRÍGUEZ
2.-JOSÉ CRUZ DEL RÍO
3.-MANUEL VIEITES CALO
4.-JOSÉ DOMÍNGUEZ PÉREZ
5.-RAFAEL VAAMONDE CORRAL
6.-FÁTIMA NORMA RODRÍGUEZ FIGUEIRAS
7.-MANUEL CHENEL PAZOS
8.-RAFAEL SILVA AGREGÁN
9.-MARÍA DEL CARMEN VALCÁRCEL SANMARTÍN
10.-JOSÉ MARÍA DOMÍNGUEZ NOYA
11.-MARÍA LUISA RODRÍGUEZ PEREIRA
12.-MANUEL GRANJA ROMERO
13.-ROGELIO LISTA PÉREZ
14.-JOSÉ MANUEL VARELA LADO
15.-ÁLVARO GANZA GONZÁLEZ
16.-JOSÉ PREGO GONZÁLEZ
17.-MARÍA MILAGROS TOJO TATO
18.-JOSÉ RAMÓN SEOANE TRIGO
19.-SANTIAGO SUÁREZ BARCA
20.-ÁLVARO GIL GONZÁLEZ
21.-MARÍA CONCEPCIÓN SÁNCHEZ FERREIRO
22.-JOAQUÍN OLIVAS COUTO
23.-ROSALÍA PUGA GARCÍA
24.-ANA MARÍA LÓPEZ IGLESIAS
25.-JOSÉ MIÑONES TRILLO
Suplentes:
1.-ROBERTO VIEITES RODRÍGUEZ
2.-MARÍA ESTHER FREIRE FREIRE
3.-FERNANDO MARIÑA CARNERO



O teu Concello | Intención de voto | Noticias anteriores | Especial Eleccións99 | Vieiros